קצת על עצמי

אז הנה, בואו נשים את זה על השולחן... אני מורה. כלומר, הייתי עד ממש לא מזמן. מורה לתנ"ך. ומחנכת. ודווקא דיי אהבתי את זה, לפעמים. ולפעמים שנאתי את זה. אבל הכתיבה תמיד הייתה חלק ממני.

מאז שאני זוכרת את עצמי כתבתי שירים, סיפורים קצרים. אני התלמידה שתמיד סיכמה בשיעורים וכולם אחר כך צילמו ממנה. היה לי יומן אישי מפואר עם תיאורים מפורטים מכיתה ב' ועד גיל 17 פחות או יותר.

חלומות מתגשמים?

לפני כמה שנים החלטתי להגשים חלום ישן והלכתי ללמוד להיות קופירייטר. היה קורס מדהים. אבל מיד לאחר מכן ילדתי את בתי השנייה. חשבתי לעצמי: 'איזה מין אמא אהיה, כזאת שעובדת כל היום במשרד?! - אין מצב'. ויתרתי על החלום והמשכתי בהוראה.

יום אחד הגיעה הצעה במייל. חברה שבונה אתרים מחפשת כותב שיווקי פרילנס. שלחתי להם מייל, סתם ככה, לא יודעת למה. אחר כך הגשתי קופי- טסט. ואז, פתאום -- התחלתי לעבוד. במשך שנתיים וחצי בערך כתבתי בערבים, אחרי שהילדות הלכו לישון. נהניתי נורא וחלמתי להתמקד רק בזה. אבל למי היה אומץ...

הגיע הזמן לקפוץ.

אז איך בכל זאת? חופשת לידה רביעית, ופתאום תפסתי - עכשיו זה הזמן לנסות. לצלול למים העמוקים. אם לא עכשיו, אז מתי? אז הנה אני - כל כולי כאן. מנסה. רוצה, והעיקר - כותבת. מגשימה חלום.

אוהבת לכתוב, לאתגר את עצמי ולעבוד קשה.

דברו איתי.

השאירו כאן את הפרטים שלכם ואחזור אליכם בקרוב עם מידע או הצעת מחיר.

יש לי ניסיון של מעל חמש שנים בכתיבה שיווקית למטרות שונות.

יש לי ניסיון של מעל שש שנים

בכתיבה שיווקית

סיימתי בהצלחה

קורס קופירייטינג

ב"בצפר של חברות הפרסום"

בנמל תל אביב

אוהבת לכתוב,

לאתגר את עצמי,

ולעבוד קשה

אני בעלת תואר שני במחשבת ישראל מטעם האוניברסיטה העברית

שירותים

  • Instagram
  • Facebook

המילים הנכונות - כתיבה שיווקית. כל הזכויות שמורות